title
tanersaat-teknik-servis

SAAT BAKIMI, REVİZYONU VE POLİSAJ

 

Kaliteli saatler kaliteli işçilik ve dikkat gerektirir. Taner Saat olarak teknik servisimizde birbirinden değerli ve deneyimli ustalarımızla saatinizi ilk günkü değerli görünümüne ulaştırabilirsiniz.

Revizyon, günlük kullanım ve aşınmaya maruz kalan saatleriniz için ihtiyaç duyabileceği, tek bir hizmette birleştirilmiş birkaç hizmettir.

Saat bakımı ve revizyonu için doğru adrestesiniz. Saatinizin periyodik bakıma ve her 5 ila 7 yılda ihtiyaç duyar. Bir revizyonda, saatinizin iyi performans göstermesini, suya veya toza olabildiğince dayanıklı olmasını ve genel olarak düzgün bir duruma gelmesini sağlarız.

NELER YAPIYORUZ

Hareketli parçaları manuel, mekanik ve ultrasonik olarak temizliyoruz. Hareket parçalarını gerektiği gibi onarır, yeniler ve elektronik olarak zaman doğruluğunu test ederiz. Kasa ve bileklikleri parlak veya mat kısımlarının çizklerinin giderilmesi, parlatılması. Aşınmış veya kusurlu hareket parçalarını, contaları, kristalleri ve kuronları yeniden inşa ediyor veya değiştiriyoruz, Saatin yapısına ve özelliklerine bağlı olarak saati gerektiği gibi yeniden mühürliyor, toz, su ve basınç testi yapıyoruz.

Taner Saat Mağazalarında ihtiyaçlarınıza uygun bir dizi cilalama ve yenileme seçeneği sunuyoruz. En iyi ekipman ve sektörde yıllarca inşa edilmiş bir uzmanlığın kombinasyonu ile, üst düzey lüks saatleri en iyi haline getirme konusunda deneyimliyiz.

SAATİN YENİLENMESİ NEDİR?

Bir saati yenilemek, kasanın, bileziğin, kurma kolunun ve diğer düğmelerin metal kaplamasının orijinal kaplamasına getirilmesini içerir. Bu, etkin bir şekilde restore tekniği ve saatte kullanılan malzemeleri en iyi şekilde korumak için farklı parlatma, matlaştırma teknikleri gerektiren çok uzmanlık isteyen bir iştir.

Parlatma sadece bir saati harika göstermekle kalmaz; değerini de artırabilir. Bir saat estetik açıdan en iyisi olduğunda, daha fazla getirisi olma   olasılığı yüksektir ve bu nedenle - Taner Saat www.tanersaat.com sattığı üst düzey saatler için - saat bakımı genellikle değerli bir yatırımdır.

Taner saat'de sadece en iyi polisaj ekipmanlarını kullanıyoruz ve bu hizmeti geçmişte sayısız memnun müşteri için gerçekleştirdik. Nihai sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz.

Teknik Servis ve Yedek Parça Tel: 0212 522 75 76 ( Servis ile Alakalı Online Chat / Canlı Destek Verilemez )

Adres: Taner Saat Hobyar Mahallesi Mimar Vedat Sokak 16/A Sirkeci/Fatih/İstanbul 34112

Saatinizi yukarıda belirttiğimiz 4 basit adım ile tamir ettirebilirsiniz.

saat-bakimi-revizyonu
saat tamiri
saat cami
saat kordonu
saat-pili
taner-saat-tanersaat-teknik-servis
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR