title
title

SAAT TAMİRİ

Taner Saat’te saat tamiri, saat revizyon işeminin daha az yoğun olan servisidir. Saatin her bir bileşenin ilk olarak aşınma açısından kontrol edilmesini, ardından gerektiği şekilde onarılmasını veya değiştirilmesini içerir. Bunu takiben, yerinde gerekli yağlama ile hareketi yeniden yapılandırır. Saat tamamlandıktan sonra, mekanizma 48 saat izlenip test edilir. Gerek duyulan değişimlerine göre düzenlenir, yeniden mühürlenir ve üreticinin su geçirmezlik özelliklerine uyması için basınç testi yapılır.

 

 

Saatiniz, senkronize bir şekilde çalışan sayısız etkileşimli parçalar ile mekanik bir şaheserdir. Bu parçaların yağlanması çok önemlidir, biri arızalansa bile ciddi hasarlar meydana gelebilir. Dahası, zamanla parçalar aşınabilir ve bu da saatinizin çalışmasında aksaklığa, hasara neden olabilir.

Bu nedenle Taner Saat Teknik Servisi olarak, servis işlemlerimiz, çarkları mümkün olan en iyi çalışma düzeninde kalmasını sağlayarak, hareketin sıyrılmasını ve ultrasonik temizlenmesini içerir.

Taner Saat’te saat tamiri, her bir bileşenin ilk olarak aşınma açısından kontrol edilmesini, ardından gerektiği şekilde onarılmasını veya değiştirilmesini içerir. Bunu takiben, yerinde gerekli yağlama ile hareketi yeniden yapılandırır. Saat tamamlandıktan sonra, mekanizma 48 saat izlenip test edilir. Gerek duyulan değişimlerine göre düzenlenir, yeniden mühürlenir ve üreticinin su geçirmezlik özelliklerine uyması için basınç testi yapılır.

Kuvars ile çalışan saat hareketleri, devrelerin, bobinlerin ve bileşenlerin kusuruna bağlı olarak onarılabilir veya değiştirilebilir. Özel saatinize ve içinde bulunduğu duruma bağlı olarak, teknik servis ustalarımız sizin için en uygun maliyetli yolu bulacak ve size mevcut seçenekleri sunacaktır.

Taner Saat Teknik Servis hizmeti sonrası, servis sırasında değiştirilen hareket ve parçalardaki tüm arızaları kapsayan 12 aylık bir garanti sunuyoruz.

Teknik Servis ve Yedek Parça Tel: 0212 522 75 76 ( Servis ile Alakalı Online Chat / Canlı Destek Verilemez )

Adres: Taner Saat Hobyar Mahallesi Mimar Vedat Sokak 16/A Sirkeci/Fatih/İstanbul 34112

Saatinizi yukarıda belirttiğimiz 4 basit adım ile tamir ettirebilirsiniz.

title
saat cami
saat kordonu
saat pili
saat bakim ve revizyon polisaj
title
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR